Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Due North® Sole Grips protiskluzné samolepící plošky

Due North® Sole Grips protiskluzné samolepící plošky od 3M zn. DueNorth na podrážky bot

Koupit protiskluzné samolepící plošky

Due North® Sole Grips protiskluzné samolepící plošky od 3M zn. DueNorth na podrážky bot byly vyvinuty ke snížení prokluzu hladké, kožené nebo plastové podrážky především u společenské obuvi. Jsou tedy ideální pro ty, kteří potřebují zajistit bezpečný pohyb na tanečním parketu, v kancelářských prostorách i na mokré kamenné nebo jiné hladké podlaze. Nejsou určeny na led a sníh! Výrobcem tohoto produktu je renomovaná specializovaná společnost Sure foot corporation ( USA) - výrobce nesmeků Due North a další světoznámá společnost vyvíjející unikátní technologie - 3M.

podlozky 2

protiskluzné samonalepovací plošky na boty rozměry vel. S

protiskluzné samonalepovací plošky na boty rozměry vel. L

Dostupné velikosti:

Velikost S - šířka v nejširším místě 5 cm, délka 8 cm viz obrázek

Velikost L - šířka v nejširším místě 6,5 cm, délka 10 cm viz obrázek

Cena za jeden pár : 69, resp. 89 Kč ( dle velikosti)

Návod k použití:

Před použitím se ujistěte, že oblast, kde má být výrobek aplikován, je čistá, suchá a bez nečistot. Pro dosažení nejlepších výsledků je dobré povrch před aplikací vyčistit lihem a nechat zcela vyschnout. Pak odstraňte papírové překrytí protiskluzné plošky, přiložte ji středem odkryté lepivé části na střed přední části chodidla a pevně přitlačte. Protiskluzná plošku může před aplikací upravit nůžkami nebo nožem tak, aby se vešla na podrážku obuvi.

Vlastnosti produktu:

Navrženo 3M™ Safety Walk™ - materiál pro vynikající odolnost proti uklouznutí 
Unikátní design přináší lepší přilnavost jak pro pánskou, tak i dámskou zejména společenskou obuv Rychlá a snadná aplikace


Koupit protiskluzné samolepící plošky