Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Nesmeky DueNorth HTA - Heel Traction Aids

Nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ HTA - Heel Traction Aids

Koupit nesmeky Heel Traction Aids

Cena:
699,00 Kč
Popis produktu

Nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ Nesmeky HTA - Heel Traction Aids. Jsou ideální pro dlouhodobé používání zvláště pokud se často střídá led a sníh s holou zemí a jde o rovný a nekopcovitý terén. Nesmeky doporučujeme i pro řidiče, doručovatele a všechny věkové skupiny, ne pro běh.

Nesmeky DueNorth Heel Traction Aids lze použít na jakýkoliv typ obuvi ( zimní boty, pohorky, polobotky, běžecká obuv,...) s výjimkou bot na vysokém podpatku. Jedno balení obsahuje jeden pár nesmeků a dva náhradní hroty.

Hroty nejsou pod špičkou a tak nelze od nich čekat oporu při chůzi do kopce! Gumovou plošku s hroty lze bez rozepínání přezky a sundavání nesmeků HTA rychle umístit do pozice, při které nedochází k poškození povrchu, po kterém se pohybujete, a nebrání v řízení motorových vozidel.

Výhoda modelu HTA - Heel Traction Aids tedy spočívá v tom, že lze zamezit poškození povrchu, po kterém se s nimi pohybujete, a to dvěma způsoby. Buď otočte hroty směrem dovnitř k podpatku obuvi, nebo posuňte nesmek na zadní stranu (opatek) Vaší obuvi, hroty směřují ven. Dlouhodobé užívání v převrácené poloze ( hroty směrem k podrážce obuvi) může poškodit některé druhy podešví.  Hmotnost jednoho páru nesmeků je 190g.

Hroty jsou vyrobeny ze slinutých karbidů wolframu a mají životnost 10x vyšší než ocel.

U nesmeků DueNorth není rozdíl mezi pravým a levým nesmekem. Každý z kusů v balení můžete libovolně použít na levou či pravou botu. Baleno ve znovuuzavíratelných sáčcích.

 Nesmeky DueNorth HTA jedna univerzální velikost

  • Unikátní kaučuková směs poskytuje perfektní trakci a přitom zachovává pružnost při teplotách pod nulou
  • Upínací háček s páskem umožňuje rychlé, snadné, pohodlné a bezpečné nošení na široké škále obuvi
  • 4 hroty z karbidu wolframu zaručují maximální přilnavost
  • 2 náhradní hroty jsou součástí každého balení nesmeků DueNorth

  

Upozornění: Nesmeky typ HTA (Heel Traction Aids) jsou vyráběny v jedné univerzální velikosti.

Poštovné při nákupu nad 1200 Kč po ČR zdarma.

12% sleva pro držitele ZTP a osoby starší 70 let

Dokumenty k nesmekům DueNorth HTA - Heel Traction Aids

Návod k použití a tablulka velikostí

Certifikáty

Prohlášení o shodě

Koupit nesmeky Heel Traction Aids    Jak vybrat nesmeky