Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Nesmeky DueNorth API - All Purpose Industrial

Nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ API - All Purpose Industrial

Koupit nesmeky All Purpose Industrial

Cena:
899,00 Kč
Popis produktu

Novinka - nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ All Purpose Industrial.  Díky čtyřem hrotům na patě nesmeku a další úpravě gumového tělesa jsou ještě přilnavější než model  All Purpose. Jsou ideální pro dlouhodobé používání na zasněžených, namrzlých i jinak kluzkých i nerovných plochách, zvláště pro ty, kteří v zimě pracují venku. Ať už jste takovým pracovníkem nebo někým, kdo v zimních podmínkách potřebuje pouze větší stabilitu, vylepšený design i tvar těchto  pomůcek vám dodá potřebnou jistotu při pohybu v zledovatělých či zasněžených podmínkách.

  • Speciální gumová směs maximalizuje odolnost při zachování elasticity při teplotách pod bodem mrazu
  • celkem 8 hrotů na každém nesmeku zajistí dokonalou přilnavost k podložce

API popis vylepšení

Tento typ lze nosit nasazený na obuvi v průběhu celé zimy bez jeho pravidelného sundavání a opětovného nazouvání. S nesmeky typu AP se lze pohybovat i po jiném povrchu než jsou led a sníh, protože používáním se zřetelně nezrychluje opotřebení jejich gumového tělesa, které je srovnatelné s opotřebením gumové podrážky bot. Přesto dbejte na to, abyste nesmeky neměli nasazené na obuvi i v době, kdy už námraza a sníh nejsou aktuální. Prodloužíte tak životnost Vašich nesmeků!

Nesmeky APL jsou charakteristické specifickým tvarem odlehčovacích otvorů v gumovém tělese nesmeku a zpevněním gumového tělesa po stranách, které zaručí ještě lepší přilnutí k podložce. Tento typ má na patě usazeny hned 4 hroty, díky kterým je při použití na obuvi vhodný pro náročné venkovní pracovní podmínky. Hroty jsou vyrobeny ze slinutých karbidů wolframu a mají životnost 10x vyšší než ocelové. Hroty jsou shodné pro všechny modely nesmeků společnosti Sure Foot Corp, a to včetně starších typů. Hmotnost jednoho páru nesmeků typu AP se pohybuje v rozmezí 210 - 280 g ( vel. S - L).

U nesmeků DueNorth není rozdíl mezi pravým a levým nesmekem. Každý z kusů v balení můžete libovolně použít na levou či pravou botu. Baleno ve znovuuzavíratelných sáčcích.

Jedno balení obsahuje jeden pár nesmeků a dva náhradní hroty.


Tabulka velikostí nesmeků DueNorth

Zavolejte nám na tel. 776 241 117, rádi Vám s výběrem velikosti a typu nesmeků pomůžeme.

Poštovné při nákupu nad 1200 Kč po ČR zdarma.

12% sleva pro držitele ZTP a osoby starší 70 let

Dokumenty k nesmekům DueNorth All Purpose

Návod k použití a tabulka velikostí

Certifikát

Prohlášení o shodě

 

Koupit nesmeky All Purpose IndustrialJak vybrat nesmeky