Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Nesmeky DueNorth LI - Light Industrial

Nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ LI - Light Industrial

Koupit nesmeky Light Industrial

Cena:
699,00 Kč
Popis produktu

Nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ Nesmeky LI - Light Industrial. Jsou ideální pro častější používání i méně pohyblivými lidmi na převážně zasněžených, namrzlých, rovných i kopcovitých plochách měst a obcí. Pro všechny věkové skupiny a také pro běh.

Nesmeky DueNorth Light Industrial lze použít na jakýkoliv typ obuvi ( zimní boty, pohorky, polobotky, běžecká obuv,...) s výjimkou bot na vysokém podpatku. Jedno balení obsahuje jeden pár nesmeků a dva náhradní hroty.

Navlečené na obuvi jsou nenápadné a velmi skladné. Nový tvar špičky  poskytuje bezpečné uchycení a zároveň jim umožňuje aby se přizpůsobily tvaru téměř jakékoli boty. Kompaktní design umožňuje snadné uložení v malých prostorách jako jsou kapsy kabátu, kabelky, aktovky nebo odkládací box ve Vašem vozidle. 

Jsou pružné, snadno se nasazují. Jsou dodávány ve dvou velikostech. Hmotnost jednoho páru nesmeků je 140, resp. 185 g podle velikosti nesmeků. 

Hroty jsou vyrobeny ze slinutých karbidů wolframu a mají životnost 10x vyšší než ocel.

U nesmeků DueNorth není rozdíl mezi pravým a levým nesmekem. Každý z kusů v balení můžete libovolně použít na levou či pravou botu. Baleno ve znovuuzavíratelných sáčcích.

 Nesmeky DueNorth Light Industrial na sněhu

  • Speciální pryžová směs zůstává pevná a udržuje pružnost při teplotách pod nulou
  • Nový a vylepšený design špičky zlepšuje jejich upevnění na obuv, brání stažení nesmeků v hlubokém sněhu a návějích
  • Unikátní otvor na patě umožňuje snadné oblékání a svlékání
  • 2 náhradní hroty jsou součástí každého balení nesmeků DueNorth

  

Návleky na obuv protiskluzové DueNorth Light Industrial

Tabulka velikostí nesmeků DueNorth

Upozornění: Použití tohoto typu nesmeků na jiném povrchu než led a sníh zrychluje opotřebení jejich gumové části (na rozdíl od typů ADV, AP a HTA), opotřebení je výrazně vyšší proti opotřebení běžné gumové podrážky bot.

Poštovné při nákupu nad 1200 Kč po ČR zdarma.

12% sleva pro držitele ZTP a osoby starší 70 let

Dokumenty k nesmekům DueNorth LI - Light Industrial

Návod k použití a tabulka velikostí

Certifikáty

Prohlášení o shodě

Koupit nesmeky Light Industrial  Jak vybrat nesmeky