Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Levné napodobeniny nesmeků

Na českém trhu se nabízí stále více nesmeků, které se svou konstrukcí podobají originálním nesmekům s vyměnitelnými hroty značky DueNorth. Na první pohled lze těžko odhadnout, zda také funkčnost těchto napodobenin bude obdobná. Ale jak známo: „Když dva dělají totéž, nebývá to často totéž!" Zásadní rozdíl spočívá v tom, že hroty neoriginálních nesmeků jsou zhotoveny z oceli.

 

AP-s-wolframovými-hroty

Nesmeky DueNorth jsou vybaveny speciálními vyměnitelnými hroty z karbidu wolframu. Ty dodávají nesmekům DueNorth unikátní vlastnosti. Wolfram je sám o sobě nejtvrdší kov, který má vysokou odolnost proti opotřebení a tím pádem také dlouhou životnost, až 10x vyšší, než ocel. Je ojedinělý i pro svojí fyzikální stálost a hustotu a odolávání fyzikálním vlivům, vysokým teplotám a kyselinám. A slinutý karbid wolframu je tvrdý skoro jako diamant a tedy s přehledem daleko nejtvrdším materiálem v přírodě!

Proč lidé kupují napodobeniny?

Zásadním důvodem je především cena. Proč si kupovat dražší nesmeky, když rozdíl nikdo nepozná? Ale pozná! Jednak ocelové hroty mají až 10 krát nižší životnost a navíc použitím levných nesmeků riskujete ohrožení zdraví či bolestivá zranění. To proto, že u ocelových hrotů se rychle otupí jejich hrany a pak kloužou na tvrdých površích jako jsou dlažba a kameny a nedrží dobře ani na ledu.

171031--jeden-hrot-a-sada

Zkušenost naší zákaznice

Připojuji se k řádce spokojených uživatelů nesmeků (v mém případě AP), je to jedna z mála věcí, které mě nezklamaly .... přinesl mi je před 4 lety hodný Ježíšek, od té doby hned jak se venku objeví sebemenší náznak klouzava (nejen led a sníh ale třeba i kluzké podzimní listí), ihned nasadím nesmečky a jsem v klidu. I já jsem se nechala loni obalamutit a pořídila si "to samé ale za třetinovou cenu" v jednom nejmenovaném obchodním řetězci...to jsem si naběhla !Vyhozené peníze ! Do 2 týdnů nošení obroušené hroty, polovina ztracených a nakonec jsem jednoho dne došla jen po jedné. Druhá zůstala někde v závěji. Takže neexperimentovat, raději věřit ověřeným "Naledkám"- vřele doporučuji, mě ty původní opravdu dobře slouží již 4. zimu a s původními hroty !

Zdeňka Čedíková

Kde koupit Nesmeky DueNorth

Originální nesmeky DueNorth s hroty z karbidu wolframu můžete nakoupit v internetovém obchodě naled.cz a czbmi.cz a také u našich prodejců:
Vzorková prodejna výhradního dovozce Kolín - Červené Pečky
CZ BMI Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky, tel. 776 241 117
Další prodejci

EV-s-wolframoými-hroty

Koupit nesmeky