Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Vážení senioři a majitelé ZTP,

nesmeky DueNorth jsou neocenitelným pomocníkem pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Méně pohybliví zákazníci se při použití našich nesmeků  nemusejí bát, že si na sněhu či náledí přivodí úraz při pádu.

Nesmeky nabízíme osobám starším 70ti let a vlastníkům průkazů ZTP se slevou 12%. Pokud chcete využít naší nabídky zašlete nám kopii jakéhokoli dokladu z kterého je zřejmé, že splňujete podmínky k uplatnění této slevy a podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů buď v příloze na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jej můžete poslat poštou na adresu naší provozovny:

CZ BMI, s.r.o., Zámecká 391, 281 21 Červené Pečky

souhlas pro seniory a držitele ZTP

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ( GDPR) Vás žádáme o souhlas se zpracováním osobních údajů ( jméno, příjmení, adresa, telefon, emailová adresa z důvodu zpracování objednávky a datum narození či číslo průkazu ZTP pro poskytnutí slevy). Děkujeme.

 

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo dopisu na naši adresu.

Slevu můžete uplatnit jedenkrát za rok na jeden pár nesmeků při nákupu přímo u nás a nikoli u našich smluvních prodejců!