Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Nesmeky DueNorth G3 - Everyday G3

Nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ G3 - Everyday G3 za zaváděcí cenu

Koupit nesmeky Everyday G3

Nesmeky DueNorth Everyday G3 s hroty z karbidu wolframu
Nesmeky DueNorth Everyday G3 s hroty z karbidu wolframu
Nesmeky DueNorth Everyday G3 s hroty z karbidu wolframu
Nesmeky DueNorth Everyday G3 s hroty z karbidu wolframu
Nesmeky DueNorth Everyday G3 s hroty z karbidu wolframu
Cena:
599,00 Kč
Popis produktu

Nesmeky DueNorth od americké společnosti Sure Foot Corp typ G3 - Everyday G3  - jsou ideální pro použití na rovných i kopcovitých a téměř výhradně zasněžených nebo namrzlých plochách měst a obcí speciálně pro běh a další aktivity.

Nesmeky DueNorth Everyday G3 lze použít na jakýkoliv typ obuvi ( zimní boty, pohorky, polobotky, běžecká obuv,...) s výjimkou bot na vysokém podpatku. Jedno balení obsahuje jeden pár nesmeků a dva náhradní hroty.

Tento typ nesmeků DueNorth Everyday G3 je snadno použitelný model zavedené značky určený pro každodenní použití. Je ideální pro venkovní zimní aktivity, ať už při uklízení sněhu z chodníku, na procházky se psem nebo pro běžné pochůzky. Je vhodný také pro sportovce, zvláště pro běžce. Ve všech těchto situacích Vám dá tento lehký, ale přitom odolný model nesmeků G3 oporu, kterou potřebujete při chůzi či běhu na zledovatělých a zasněžených cestách.

Nový tvar špičky se snadněji přizpůsobí tvaru vaší boty a poskytuje bezpečnější ukotvení na obuvi. Nesmeky Everyday G3 jsou lehké a velmi skladné. Díky zdvojenému otvoru na patě je lze snadno nasadit na obuv. Hroty jsou vyrobeny ze slinutých karbidů wolframu a mají životnost 10x vyšší než ocel. Jsou dodávány ve dvou velikostech. Hmotnost jednoho páru nesmeků je 130, resp. 160g podle velikosti nesmeků.

U nesmeků DueNorth není rozdíl mezi pravým a levým nesmekem. Každý z kusů v balení můžete libovolně použít na levou či pravou botu.

Nesmeky DueNorth Everyday G3 na ledu

  

  • Speciální tvar pro lepší uchycení, snadné oblékání a zvýšené pohodlí
  • Speciální konstrukce brání nahromadění sněhu mezi nesmekem a obuví
  • Unikátní otvor na patě umožňuje snadné oblékání a svlékání
  • 6 hrotů z karbidu wolframu zaručuje maximální přilnavost
  • 2 náhradní hroty jsou součástí každého balení nesmeků DueNorth


Tabulka velikostí nesmeků DueNorth

Upozornění: Použití nesmeků typu G3 na jiném povrchu než led a sníh výrazně zrychluje opotřebení jejich gumové části narozdíl od typů ADV, AP a HTA.

Poštovné při nákupu nad 1200 Kč po ČR zdarma.

12% sleva pro držitele ZTP a osoby starší 70 let

Dokumenty k nesmekům DueNorth G3 - Everyday G3

Návod k použití a tabulka velikostí

Certifikát

Prohlášení o shodě

 

 

Koupit nesmeky Evaryday G3 Jak vybrat nesmeky