Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

Unikátní nesmeky DueNorth - špičkové nesmeky na boty

Proč si pořídit nesmeky na led DueNorth?

Koupit nesmeky

Jedinečné nesmeky DueNorth jsou vybaveny speciálními vyměnitelnými hroty z karbidu wolframu. Ty dodávají nesmekům DueNorth unikátní vlastnosti. Wolfram je sám o sobě nejtvrdší kov, který má vysokou odolnost proti opotřebení a tím pádem také dlouhou životnost, až 10x vyšší, než ocel. Je ojedinělý i pro svojí fyzikální stálost a hustotu a odolávání fyzikálním vlivům, vysokým teplotám a kyselinám. A slinutý karbid wolframu je tvrdý skoro jako diamant a tedy s přehledem daleko nejtvrdším materiálem v přírodě!

Ačkoli "nesmekavost" na ledu a sněhu, ale i ostatních materiálech, zajišťují především svými specifickými vlastnostmi ploché hroty z karbidu wolframu, ke spolehlivé funkci také napomáhá kvalitní gumová směs. Tělo nesmeků je vyrobeno ze speciální pryžové směsi, která zůstává silná a zachovává pružnost v teplotách pod bodem mrazu. A v praxi je ověřena i delší životnost než mají nesmeky vyrobené z plastu.

Nesmeky DueNorth zaručí, že neuklouznete nejen na ledu, ale ani na mokré a namrzlé dlažbě, kamenech, ocelovém plechu a jiných tvrdých materiálech. S nesmeky DueNorth bude Váš pohyb za zimního počasí bezpečný.

Všechny typy nesmeků DueNorth lze použít na jakýkoliv typ obuvi ( zimní boty, pohorky, polobotky, běžecká obuv,...) s výjimkou bot na vysokém podpatku. Každé balení obsahuje jeden pár nesmeků a dva náhradní hroty.

 Nesmeky zakoupíte v našem novém e-shopu

Vyberte si z několika typů nesmeků značky DueNorth

Nesmeky DueNorth

Jedinečné protiskluzové návleky na boty - nesmeky - s plochými hroty z karbidu wolframu

Nesmeky jsou protiskluzové návleky na boty. Ideální pro každodenní použití v běžném životě, k chůzi i běhu.

Bojíte se pádu na zledovatělém či zasněženém povrchu?

Tento problém vyřeší nesmeky DueNorth. Ať už k úklidu chodníku, procházce se psem nebo jen na běžných pochůzkách Vám poskytnou důvěru, kterou potřebujete při chůzi nebo běhu na zledovatělých a zasněžených cestách. Naše nesmeky také používá například obsluha lyžařských vleků či pracovníci na zimních stadionech. Naši zákazníci používají nesmeky DueNorth i při závodech či horských výletech.

Použití nesmeků není vhodné v hlubokém sněhu a také na příkrých zasněžených svazích, kde je třeba použít mačky.

 

Sleva na nesmeky DueNorth pro důchodce a osoby s průkazem ZTP

 

Naše nesmeky jsou neocenitelným pomocníkem pro seniory a osoby se sníženou pohyblivostí. Méně pohybliví zákazníci se tak nemusejí bát, že si na sněhu či náledí přivodí úraz při pádu. Nesmeky nabízíme osobám starším 70ti let a vlastníkům průkazů ZTP se slevou 12%.

Objednejte dnes, doručíme obratem

Všechny typy nesmeků máme skladem.  Vaši objednávku vyřídíme nejpozději  do 2 pracovních dnů. Zboží zasíláme prostřednictvím DPD, PPL a Zásilkovny dle Vašeho výběru.

Poštovné po ČR ZDARMA při nákupu nad 2000,- Kč

Poštovné na Slovensko prostřednictvím dopravce Zásilkovna.cz při nákupu zboží nad 80€ zdarma

Nesmeky DueNorth Everyday na sněhu

Na nesmeky DueNorth poskytujeme jako výhradní dovozce prodlouženou záruku v délce 36 měsíců. Pokud se stane, že ztratíte jednu polovinu páru nesmeků, prodáme Vám chybějící kus se slevou tak, abyste mohli nesmeky dále naplno používat.

Nesmeky DueNorth jsou certifikovaná pracovní pomůcka.

Koupit nesmeky