Nesmeky na led Nesmeky na led

CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

  • Jste tak bohatí, že si můžete dovolit kupovat levné nesmeky s ocelovými hroty, pružinami nebo řetízky? Nevadí Vám, že tyto nesmeky nejpozději po několika použitích začínají klouzat na dlažbě, kamenech a třeba i na tvrdém ledu? Dobrá, pak můžete klidně tyto stránky opustit :)

  • Vyšší cena za originální, kvalitní a širokou veřejností i profesionály prověřené nesmeky DueNorth je velmi výhodnou investicí do vlastního zdraví, která se Vám rozhodně vyplatí. Proč kupovat levné nesmeky s ocelovými hroty, řetízky a pružinami, které nakonec nebudete používat?

  • Co musí splňovat nesmeky, které budete opravdu používat? Nesmí klouzat na ŽÁDNÉM povrchu, včetně mokré i namrzlé dlažby a kamenů, musí mít vysokou životnost, musí se pohodlně nandávat a nesmí vás při chůzi nijak obtěžovat mj. i spadáváním z bot. To vše nesmeky DueNorth bezezbytku splňují!

  • Kvalitou nesmeků DueNorth jsme si natolik jistí, že pro ně poskytujeme našim zákazníkům tříletou záruku na kvalitu materiálu a to včetně jedinečných plochých hrotů z karbidu wolframu, které jsou tvrdé skoro jako diamant! Díky tomu mají 10x vyšší životnost než ocelové!

  • Cena nesmeků DueNorth odpovídá výrazně vyšší kvalitě použitých materiálů, zejména pak jedinečných hrotů z karbidu wolframu, které jsou tvrdé skoro jako diamant a mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům. Tyto hroty nekloužou ani na mokré nebo namrzlé dlažbě!

Kartáček na boty Due North® Procare Boot Brush

Na údržbu Vaší obuvi nabízíme i kartáček na boty

Koupit kartáček na boty   

kartacek 1kartacek 2 

Cena: 125 Kč

Due North® Procare Boot Brushje univerzální kartáček na boty, ideální pro každého, kdo chce vyčistit své oblíbené boty, aby vypadaly jako nové. Tento speciální kartáč funguje skvěle, můžete ho použít na různé druhy obuvi od každodenní běžně používané obuvi po obuv pracovní. Je ideální pro setření lehké vrstvy usazenin na obuvi, ale i pro obuv silně znečištěnou. Pravidelné čištění bot prodlužuje jejich životnost a s tímto speciálním čtyřcestným kartáčkem to je snadné.

Výrobcem tohoto kartáčku je Sure foot corporation ( USA) - výrobce nesmeků Due North.

 

Vlastnosti produktu

 

  • Mosaz/nylonové štětiny kartáče odstraní nečistoty z povrchu obuvi, funguje skvěle na zaschlé skvrny
  • Měkké gumové štětiny jsou vhodné na semiš, zvyšují jeho zdravý vzhled
  • Gumové čepele čistí podešve a těžko přístupné drážky a štěrbiny
  • Zesílené okraje hran rozjasní šití obuvi


Koupit kartáček na boty